X

Ünlü Türk Modacılar

Ünlü Türk Modacılarımız

Yıldırım Mayruk

Türkiye'nin En Tanınmış Modacılarından, Bir Çok Farklı Ülkede Koleksiyonları Satılan Yıldırım Mayruk Düzenlediği Defileler Büyük İlgi Görüyor.

Dilek Hanif

Sahne ve Gece Elbiseleri ile Birlikte, Gelinlik Tasarımlarında da İddialı Olan Dilek Hanif Sanat Dünyasının Yakından Tanıdığı Bir İsim.

Özlem Süer

Sanat ve Modaya olan tutkusuyla yaptığı her tasarımda adından söz ettiren Özlem Süer'in Yurt dışı Başarıları da Bulunuyor.

Bahar Korcan

Türkiye' Bir Çok Ünlü İsme Kıyafet Tasarımcılığı da Yapan Modacı Bahar Korçan Aynı Zamanda Modacılar Derneği Başkanı.

Cengiz Abazoğlu

Bir çok ünlü ismin giydiği kıyafette imzası bulunan Cengiz Abazoğlu, Gece Kıyafetlerinin yanı sıra Gündüz Abiye Kıyafetlerinin de Tasarımcısı..

Cemil İpekçi

Bir çok ünlü ismin giydiği kıyafette imzası bulunan Cemil İpekçi, Gece Kıyafetlerinin yanı sıra Gündüz Abiye Kıyafetlerinin de Tasarımcısı

Özgür Masur

Moda Dünyasında Yıldızı Parlayanlar Arasında Yer Alan Özgür Masur, Den Den Hayatlar ile Adından Söz Ettirmeyi Başardı.

Ece Gözen

Uluslararası alanda başarılar sağlayan modacımız Ece Gözen Moda dünyasının parlayan yıldızı.

Raşit Bağzıbağlı

Dünyaca Ünlü Yıldızların Tercih Ettiği Elegan Tarzıyla Fark Yaratan Modacı, 21 Yaşında İlk Couture Koleksiyonunun Defilesini Gerçekleştirdi.

Arzu Kaprol

Mesleğinde ki başarısında tasarımcının yaratıcı kimliğini yansıtan Arzu Kaprol, İstanbul Nişantaşı'nda moda severlere hizmet veriyor

Gamze Saraçoğlu

Günlük ve Klasik Kıyafetler Tasarlayan Gamze Saraçoğlu' nun Çalıştığı Firmalar arasında Zara, Beymen, Marks & Spencer.. var.

Ece Salıcı

Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan ünlü modacı Ece Salıcı, Halen Ankara daki atölyesinde çalışmalarını sürdürüyor.

X