X

Manken Evi Üyelik

 Site Üyeliği

Manken Evi üzerinden iş teklifi almak ve kazanç sağlayabilmek için, bizden bağımsız olarak, sisteme girmeniz gerekmektedir. Bu aşamada sistem size bir üye hesabı tanımlayacaktır. Mail adresinizi ve şifrenizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Malum etkinlik yer tarih saat bildiriminin ardından kesin rezervasyon ile birlikte ön görüşmeden sonra ödemenizin hesabımıza geçmesi gerekmektedir. Rezervasyon, tarafınızdan da onaylandıktan sonra etkinlik saat tarih ve yer durumuna göre iş başı yapabilirsiniz. İş güvenliğinizin tamamı sizin kontrolünüzdedir. MankenEvi, freelance (Serbest) çalışan modellerin çalışma koşulları ve iş sözleşmeleri üzerinde herhangi bir hak ve yükümlülüğü yoktur.

Özel Üyelik

Oyuncu Model Sayfasında ki bağlantılar tamamen kişinin kendi hesaplarına yönlendirilir. Sosyal Medya Bağlantıları ve Mail ile yapılacak olan tüm iş tekliflerini kendisi değerlendirebilir. Dilerse kendisi için. adısoyadı@mankenevi.com şeklinde bir mail hesabı açılarak tüm iş teklifi ve rezervasyonları kendisinin takip edebilmesi sağlanır. Freelance (Serbest) çalışan model ve oyuncular için uygun bir seçimdir.

Eğer ilk kez başvuru yapacaksanız, bu konuda yazılmış makalelerimize bir göz atmanızı dileriz.
Freelance çalışan bir oyuncu model iseniz. Bilgileriniz içeren formunuz bize ulaştıktan sonra, size yollayacağımız e-posta yönergelerini takip ederek siteye giriş yapabilirsiniz..
Gözlüklü, şapkalı, karanlık ve belirgin olmayan resimler göndermeyiniz. Başvuru formu doldurma esnasında bilgilerinizin doğru olduğunu tekrar kontrol ediniz. Mutlaka varsa yeteneklerinizi açıklayınız. İş rezervasyonları kişisel özelliklerinize ve yeteneklerinize göre yapılır.

sunucu kaynaklı bazı nedenlerden dolayı başvurular sadece Whatsapp üzerinden alınmaktadır.

X