X

Hakkımızda

mankenevi hakkında

Manken Evi ; model rezervasyonve iş teklif alanı olduğu kadar, fotoğraf modellerinin makyaj teknikleri ve blog yazıları da dahil olmak üzere, Adab-ı Muaşeret kurallarına, zarafetin ve estetiğin inceliklerine – Gezdim Gördüm Yedim İçtim. ‘Öğrendiklerim sizin olsun’ lara kadar bilgi paylaşımına açık bir portal hazırlamaya çalışıyoruz. Bunları sektörün önde gelen nadide kişileri değerli zamanınızı alarak, bilgi hazinenize aktarılmak üzere sitemizde paylaşıma açacaklardır. Enstitü programları ve aktiviteleri haberlerine ulaşabileceğiniz gibi, En Trend Koleksiyonlar, Tasarımlar, Moda Haftaları ve Kırmızı Halı izlenimlerini gözlemleyebileceksiniz.

Kurumsal Hizmetler

Defile Organizasyonu Medya Planlama Casting Hizmetleri Model Menajerliği Sanatçı Koordinasyonu Event Design Kreasyon Tanıtım Gösteri Planlama Koreografik Düzen

Kariyer Yönetimi

İşlerinizin takibi; iş takviminizin yönetimi, prensip anlaşması yapılmış projelerde ilgili sözleşmelerin hazırlanması, yer aldığınız projenin, kişisel gelişim detaylarına mahsup rapor hazırlama, günlük enerji ve kalori cetveli, adınıza, ,ulaşım yeme-içme ve konaklama vs.. Rezervasyon Yönetimi

Fuar Hizmeti

Uluslararası veya yerli fuar iştirakleriniz de, müşterilerinize ürünleriniz ile ilgili çeşitli dillerde ön bilgi verebilecek deneyimli personel size zaman kazandırır. Fuar mankeniniz aynı zamanda davetlileriniz için reklam yüzünüzdür..

Prodüksiyon

İnsan kaynakları hizmetlerinin yanı sıra projeleriniz için, prodüksiyon ekipmanları ve lojistik destek sağlamaktayız.

Nasıl Çalışıyoruz

Araştırıyoruz, Geliştiriyoruz Sürekli Güncelleniyoruz. Hak ve Hukuk Kurallarına Uymaya Gayret Ediyoruz. Sanatımızı Seviyoruz. Olgunlaşmanın Gerekliliğine İnanıyoruz Aldığımız Görevi En Güzel Şekliyle Bitiriyoruz.

Sahne Arkası

Stüdyo ve Post Prodüksiyon Programlama. Medya analizi ve hedef kitle tespit raporu hazırlama. Ses ışık seslendirme ve kayıt ekipmanları konusunda duyarlı ve kreatif çözümler. Salon ve mekan rezervasyonu ile aktivite organizasyonu. Dramatizasyon ve Koreografi konularında tam destek..

Lansman Organizasyon

Ürün tanıtımı, lansman reklam dünyasının vazgeçilmezi olan kreatif organizasyonlar bayilerinizin hafızasında daima canlı kalacak, beklentilerin üzerinde bir sahne performansı izleyiciler üzerinde memnuniyet izleri bırakacaktır.

    Fotoğraf çekimi Setkart Comp-Card Dizayn Cast dosyası hazırlama Yetenek geliştirme İş takvimi oluşturma Kariyer ve şöhret yönetimi

SERVİSLER

X